BomBelek

Forum O problemach z komputerami o pomocy przy tworzeniu stron internetowych a tazke do reklam klanow i servow VS 1.6 non Steam

Ogłoszenie

Szukam Modernizatorow dokladnie 3 Redaktora ktory pilnuje prace modernizatorow i daje im przyklad jak ktos jest chetny pisac na moje gg 8498461 . Wymagam znajomosci na forach reklamacji forum i czesta dostepnosc. Super Administrator- tylko ja funkcje [ Moge wszystko] Admin -Brak (minimum 120 postow) funcje[Nabor modernizatora max 2, banowanie uzytkownikow oglaszanie konkursow, otwieranie nowych specjalistycznych tematow wspiera Redaktora w nocyh pomyslach] Redaktor-Brak (minimum70 postow) Funkcje [Nabor Modernizatora max 1 banowanie uzytkownikow ,zwolninie ze kogos ze stanowiska modernizatora wstawianie nowych teamtow Modernizator - (minimum 50 postow) Funkcje [Modernizacja Forum] Vip - (minimum 35 postow) Przyjaciel Forum Reklamuje forum Pomocnik (30 postow) Reklamacja Forum

#1 2008-07-02 19:50:20

Kondzio_94

Moderator

Zarejestrowany: 2008-06-30
Posty: 26
Punktów :   

Poradnik do CS-a 1.6.....problemy, dodatki ulepszennia CS-a

Postanowiłem założyć temacik dla tych co maja problemy ze swoim CS-em lub chca go ulepszyć postaram się o dodawanie różnych programów przydatnych naszej gierce Opisujcie (jezeli macie) problemy z CS-em. Postaram się pomóc , jak nie ja to inni uzytkownicy forum xD.

BINDOWANIE;
Może na samym początku co to jest bindowanie... Bindowanie klawiszy to przypisanie określonej komendy do wybranego klawisza. Wszystkie bindy należy wpisywac w konsoli ~ (tylda-pod esc) lub do swojego configu.
Więc zaczynamy.
Na ogół bind wygląda w ten sposób:
Kod:

bind "klawisz" "broń"

UWAGA! Aby bindowac bronie musisz uzywac tych nazw:
Kod:

pistolety:

glock
usp
p228
deagle
elites
fn57

shotguny:

m3
xm1014

smg:

mac10
tmp
mp5
ump45
p90

rifles:

galil
ak47
scout
sg552
awp
g3sg1
famas
m4a1
aug
sg550

machine gun:

m249

ammuncja:

primammo - to amunicja do karabinów, snajperek itd (wstawienie tego słowa po nazwie broni spowoduje kupienie FULL ammo do danego typu broni)
secammo - to amunicja do pistoletów (wstawienie tego słowa po nazwie pistoletu spowoduje kupienie FULL ammo do danego pistoletu)

equipment:

vest - kamizelka
vesthelm - kamizelka + helm
flash - granat oślepiający
hegren - granat odłamkwybuchowy (HE)
sgren - granat dymny
nvgs - noktowizor
defuser - defuser
shield - tarcza dla CT

Przykłady:
bind "HP_HOME" "ak47; m4a1; say_team -=] Kupiłem AK // M4 [=-"
Poprzez naciśnięcie klawisza "7" na klawiaturze numerycznej (po prawej stronie) automatycznie kupujemy ak47 bądz m4a1 (w zależności od tego w jakiej drużynie jesteśmy) oraz wyskakuje wiadomosc do naszego teamu: Kupilem AK/M4.
Uwaga! Nie można bindowac klawiszy systemowych! (np. esc, tab, caps lock) ani takie, ktorych uzywamy w grze.

Chyba komus to sie przyda xD

Ostatnio edytowany przez Kondzio_94 (2008-07-02 19:53:26)

Offline

 

#2 2008-07-03 09:41:13

Kostuch

Vip

Zarejestrowany: 2008-07-01
Posty: 12
Punktów :   

Re: Poradnik do CS-a 1.6.....problemy, dodatki ulepszennia CS-a

Dobre napewno ktos bedzie chcial zrobic autokampe ale na serwerach zombie


http://www.counter-strike.pl/
                                             Piszę poprawnie po polsku.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.xiaolingamepbf.pun.pl www.abc-naruto.pun.pl www.przyszowa.pun.pl www.bazary.pun.pl www.warcraft3bn.pun.pl